teisipäev, 18. oktoober 2011

SEB Tallinna Maraton | 21,1km

Osalemine selle sügisesel sügisjooksul oli minu jaoks pikka aega suure küsimärgi all. Kuna tervise pärast ei saanud korralikult trenni teha, siis olin juba varem otsustanud, et ei tee sel aastal ühtegi võistlust kaasa, kuid siis hakkasid uued tuuled puhuma...

Suve alguses sai kokkulepe tehtud D & G-ga, et ma treenin neid nii, et nad on sügisel võimelised läbima poolmaratoni. Sel hetkel sai kohe otsus tehtud, et registreerin ennast ka samale distantsile, et neil siis nagu paha vaim terve aeg selja taga joosta.

Võistluspäeva hommikul stardis aga olid hoopis muud mõtted peas. Kuidas ma lähen lihtsalt läbi jooksma, tahaks ikka head aega, sest suvine treeninglaager näitas, et kiirust ja vastupidavust on rohkem kui küll. Peale 3km läbimist selgus aga reaalsus, uut isiklikku ma ei jookse, hea kui üldse lõpuni jõuan.. nii siis võtsin tempo maha ja nautisin ilusat sügisilma. Ootasin kuni esimene töökaaslane järgi jõudis, et siis koos rahulikult finishi poole kruiisida. Tunne oli hea, ilm oli super, finishisse jõudsin ja kaksikud täitsid eesmärgi ja veel väga suurepäraste aegadega.
Sport võitis! :)

Kommentaare ei ole: